Ranking kredytów gotówkowych – listopad 2017

Tegoroczny listopadowy ranking kredytów gotówkowych zawiera pięć bardzo interesujących ofert.

1. BGŻ BNP Paribas – Kredyt gotówkowy

Wypłata gotówki bez opłaty przygotowawczej, zgody współmałżonka i ubezpieczenia kredytu. Możliwość zapożyczenia aż 200 000 zł na okres 10 lat. Możliwość złożenia wniosku online, szybka decyzja i potwierdzenie telefoniczne.

2. Alior Bank – Pożyczka 5% z gwarancją

Brak zabezpieczeń i zaświadczeń o zarobkach do kwoty 4 000 zł. Możliwość zapożyczenia bez ubezpieczenia i zgody małżonka. Za wcześniejszą spłatę nie jest naliczana prowizja dodatkowa. Maksymalna kwota zapożyczenia to aż 200 000 zł na okres 10 lat.

3. Eurobank – Wypożyczka

Możliwość wnioskowania o kwotę od 1 500 zł do nawet 120 000 zł. Na uregulowanie należności kredytobiorca może mieć do 108 miesięcy, z samodzielnie wybranym dniem spłaty. Raz na 12 miesięcy klientowi przysługuje możliwość skorzystania z wakacji kredytowych. Usługa wymaga założenia konta w Eurobanku.

4. PKO BP – Mini Ratka

Do 24 000 zł kredyt bez zaświadczeń o zarobkach. Wypłata bez ubezpieczenia kredytu, poręczycieli i zgody współmałżonka. Możliwość szybkiego skorzystania z wakacji kredytowych. Do zaciągnięcia pożyczki nie jest wymagane otwarcie rachunku w PKO BP. Maksymalna kwota zapożyczenia to o 120 000 zł na 8 lat.

5. InBank – Kredyt Gotówkowy

Możliwość złożenia wniosku online i uzyskania szybkiej decyzji przez internet. Wypłata nawet w ciągu doby od rozpoczęcia postępowania. Maksymalna kwota zapożyczenia to 50 000 zł na okres nawet 72 miesięcy.

Paweł

Paweł

Interesuję się finansami i chętnie pomogę w podjęciu optymalnej decyzji.
Paweł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *