Ranking kredytów hipotecznych – listopad 2017

Poniżej przygotowałem krótki ranking kredytów hipotecznych. To 5 najbardziej interesujących i opłacalnych według mnie rozwiązań pozwalających na bezpieczne i stabilne finansowanie nieruchomości. Polecam każdą z nich, ale warto zapoznać się ze szczegółami.

1. PKO BP – Kredyt hipoteczny

Maksymalny termin spłaty, jaki przygotowało dla nas PKO BP wynosi 35 lat. Bank udziela nam pożyczki w wysokości 90% wartości finansowanej nieruchomości. Prowizje wahają się od 0,00% do 3,50%. Marże ustalane są indywidualnie, w oparciu o naszą zdolność kredytową. Jeśli posiadamy w PKO BP ROR, możemy liczyć na jeszcze korzystniejsze warunki umowy kredytowej.

2. Bank Millenium – Hipoteka

Okres kredytowania wynosi tutaj 35 lat. Bank pokrywa 90% wartości nieruchomości. Zaletą oferty jest brak prowizji i niska marża – od 2,50% do 2,80%. To nawet o 0,5% mniej niż standardowo. Dodatkową zaletą jest zerowa prowizja banku, jeżeli zdecydujemy się na wcześniejszą spłatę zapożyczenia w Banku Millennium.

3. Alior Bank – Hipoteka

W Alior Banku całkowity okres kredytowania wynosi 30 lat. Marża promocyjna już od 2,49%. Mamy możliwość szybkiego uzyskania decyzji kredytowej. Dostajemy również opcję zawieszenia spłaty kapitału przez 6 miesięcy w roku. Zaletą jest także niska prowizja, od 2,00% do 5,00%.

4. ING Bank Śląski – Kredyt hipoteczny

Maksymalny okres kredytowania oferowany nam przez ING Bank Śląski wynosi 35 lat. Możemy również liczyć na bezpłatne doradztwo i bardzo szeroki zakres pożyczek. Niska prowizja (1,90%) i marża banku (2,1%) na dodatkowe korzyści przygotowane dla nas przez ING Bank Śląski.

5. Bank Citi Handlowy – Hipoteka

W banku Citi Handlowym, oferowany jest nam maksymalny okres kredytowania wynoszący 30 lat. Oferty obejmują bezpłatną wycenę nieruchomości i brak dodatkowego ubezpieczenia. Za pomoc w ubieganiu się o rejestrację hipoteki w księdze wieczystej i innych formalnościach musimy niestety zapłacić. Warunki oferowane przez bank Citi Handlowy wymagają regularnych wpływów przynajmniej od 5 000 zł netto wzwyż.

Odszukano dzięki:

  • ranking kredytów gotówkowych listopad 2017 loc:PL
Paweł

Paweł

Interesuję się finansami i chętnie pomogę w podjęciu optymalnej decyzji.
Paweł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *