Ranking kredytów gotówkowych – grudzień 2017

Szybkie i proste porównanie najważniejszych warunków kilku dostępnych na rynku kredytów pozwala na szybsze i bardziej świadome podjęcie decyzji o wyborze najlepszej dla siebie oferty kredytowej. Dlatego właśnie, jak co miesiąc powstała lista pięciu najlepszych kredytów gotówkowych, na które warto zwrócić uwagę w miesiącu grudniu. Zapraszam do lektury poniższych informacji!

Ranking kredytów gotówkowych – grudzień 2017:

1. Alior Bank – Pożyczka z gwarancją
Pierwsze miejsce na podium należy do oferty Alior Banku z uwagi na fakt, iż jest ona najkorzystniejsza na tle propozycji konkurencyjnych banków komercyjnych. Oto jej warunki: dla kredytu do 150.000 zł oprocentowanie wynosi jedynie 5%. Kredyt można spłacać nawet do 120 miesięcy. RRSO: 18,15%.

2. BGŻ BNP Paribas – Kredyt gotówkowy z karencją w spłacie
Na drugim miejscu zestawienia znalazła się oferta banku BGŻ BNP Paribas, która oferuje następujące założenia: dla kredytu do 30.000 zł oprocentowanie wynosi jedynie 5,9%, a RRSO jest na poziomie 10,66%. Okres spłaty to indywidualna sprawa klienta, jednak nie może być on dłuższy niż 63 miesiące.

3. BZ WBK – kredyt gotówkowy
Trzecie miejsce przypadło ofercie Banku BZ WBK, który przedstawił klientom następującą ofertę: oprocentowanie i prowizja w wysokości 4,99% dla kredytu, którego spłatę można rozłożyć nawet na 48 miesięcy. RRSO wynosi w tym przypadku 19,57%.

4. Credit Agricole – kredyt gotówkowy
Czwarte miejsce to oferta banku Credit Agricole, która przedstawia się następująco: kredyt w kwocie maksymalnej do 255.550 zł z oprocentowaniem na poziomie od 5,49% do 10% można spłacać nawet do 120 miesięcy.

5. Citi Handlowy – pożyczka gotówkowa
Na ostatnim miejscu rankingu można zobaczyć ofertę o następujących założeniach finansowych: przy kredycie w kwocie maksymalnej do 150.000 zł oprocentowanie zmienne wynosi jedynie 5,70%, a RRSO jest na poziomie 9,23%. Okres spłaty kredytu można ustawić od 9 do 84 miesięcy.

Odszukano dzięki:

  • porównanie kredytów gotówkowych grudzień 2017 loc:PL
Paweł

Paweł

Interesuję się finansami i chętnie pomogę w podjęciu optymalnej decyzji.
Paweł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *